O nas

O Firmie

Kwiaty to nasza pasja, a praca z nimi to sama przyjemność… Jeśli możemy nią sprawiać radość innym, to i my jesteśmy szczęśliwi..

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem przeróżnych aranżacji kwiatowych od bukietu okolicznościowego po duże realizacje ślubne. Dążymy do tego, aby każda kompozycja, każda realizacja była wyjątkowa i dopasowana do oczekiwań klienta. Wsłuchujemy się, podpowiadamy, radzimy i wykonujemy w taki sposób, aby efekt budził emocje.

Nasze kwiaciarnie możesz znaleźć w dwóch lokalizacjach:

1.Biórków Wielki 100, 32-104 Koniusza

2. Zielona 1B, 32-082 Bolechowice

O nas

Bo żeby miejsce żyło muszą być w nim ludzie… Wyjątkowość każdego z nich tworzy piękną całość..

Sabina

Założycielka, serce i dusza kwiaciarni Różyczka. Kwiaty towarzyszą jej od dziecka, to jej prawdziwa pasja, która przerodziła się w profesję. Niezwykle ważna jest dla niej dokładność i profesjonalizm, zwraca uwagę na najdrobniejszy szczegół.. Ciągle udoskonala i brnie do przodu. 

Kamila

Kamila przywita Państwa swoim uśmiechem w kwiaciarni w Bolechowicach. Bardzo skrupulatnie i dokładnie realizuje zamówienie klienta. Liczy się dla niej każdy drobny szczegół. Jest osobą wrażliwą, uczuciową oraz niosącą pomoc każdemu na co dzień, a w pracy służy dobrą poradą w dokonywaniu właściwych wyborów. W tej branży raczej się nie myli..

Renata

Wesoła Renia również przywita Was w kwiaciarni w Bolechowicach. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, słowo „problem” jest jej obce. Dobry humor i uśmiech towarzyszy jej w każdy dzień. Zamówienia klientów wykonuje w wielkim skupieniu i z wielkim zaangażowaniem, dzięki temu efekt jest zawsze zadowalający. Jej spontaniczność pozwala na szybką reakcję. Jeśli nie jesteście Państwo pewni czy damy radę wykonać zamówienie, od Reni zawsze usłyszycie „nie ma najmniejszego problemu”..

Ania

Anię  z kolei możecie Państwo spotkać w Biórkowie Wielkim. Kobieta o mrówczej pracowitości, pogodnej i miłej osobowości. Jej wrażliwość na otoczenie pozwala na wykonywanie kompozycji kwiatowych ze zwróceniem szczególnej uwagi na odpowiedni dobór roślin oraz ich kondycję w danym połączeniu. Zawsze służy dobrą radą i cennymi uwagami w związku z pielęgnacją kwiatów doniczkowych i kompozycji z kwiatów ciętych w Waszych domach, biurach i tarasach. Florystyka to jej prawdziwa pasja.

Agata

W naszej kwiaciarni zarówno przy realizacji zamówień codziennych jak i realizacji ślubnych Agata jest bardzo zorganizowana i dobrze zaplanowana. Żaden szczegół jej nie umknie. Jest bardzo opanowana, nie ulega emocjom, a wszystkie prace tworzy wkładając w nie całe swoje serce.

Scroll to Top